מסיירים ממליצים

איציק, באים אנחנו לקיים חובה חברתית נעימה ולהודות מקרב לב על הסיור המודרך שקיימתם עבורנו, נהנינו מהביקור ומהדרכתך המרתקת והמגוונת, על אף היותנו וותיקים שחוו את מלחמת העצמאות והכרזת המדינה הרגשנו שלמדנו דברים נוספים מרתקים, ברכות על הטיפול החם והסיור המרתק.
עמנואל אהרוני, ארגון חברי ההגנה חולון.

איציק היקר,
עברנו חוויה נפלאה, הרצאתך המדהימה השאירה אותנו פעורי פה, אנחנו עדיין מתקשים להגדיר אותה, אנחנו חושבים שמדובר בשליחות. האופן שבו הדרכת אותנו את סיפור הקמת המדינה, מלחמת השחרור ומגילת העצמאות השאירו אותנו מלאת התפעלות, אנחנו רוצים להודות לך על ההומור, הפרטים המרתקים, ההסברים המדוייקים, והידע הרחב שהוא חלק איתנו.
אנחנו מדברים הרבה על תודעת שרות וחשיבות הלקוח אבל לא תמיד יודעים לתרגם את המילים הגבוהות למעשה.
אך הסיור עם איציק והאופן שבו הוא ליווה אותנו הוגדר על ידנו כשרות אמת.

נלי גולדשטיין, מנהלת מ"מ לוגיסטיקה, חברת החשמל לישראל

בשם ילדי כיתה ב' 2 ובני משפחותיהם שהשתתפו בסיור ליפו, אנו רוצים להודות לך, ההדרכה הותאמה לגילם הצעיר של המשתתפים והועברה ברמה גבוהה ומקצועית, כך שגם אנחנו ההורים רותקנו לאגדות והסיפורים שסופרו בכישרון רב. היכולת לרתק 80 איש מתוכם 50 ילדים הינה נדירה מאוד, והידע שהועבר אלינו במהלך הסיור היה רב ומשכיל לכולנו.
אנו מודים ולא שוכחים את הסבלנות והאיכפתיות שגילית לכל אורך הדרך.

עינת, ועד כיתה ב' 2, בי"ס ניצנים תל אביב

ערכנו סיור בנווה צדק ובמתחם התחנה בהדרכתו של איציק דרור.
ברצוני להביע את תודתי והערכתי על הנחיה מצויינת, קולחת, מעניינת, מצחיקה, זורמת ורגישה לקהל. איציק שופע ידע, מספר סיפורים של ממש, הכניס הרבה קסם והפרה את הדמיון ליד כל אבן גדר ובניין. תודה לך איציק!

רביד וינברג, מנהלת מח' קבוצות סגורות העמותה לתיירות

נהננו עד מאוד מהרמה המקצועית בה העברת את הסיור, הפגנ ידע ייחודי ומרתק, היית מקסים, סבלן ומעורר הערכה, אין מילים לתאר עד כמה הידע שלך הוסיף לסיורים העתידיים שלנו ואנחנו ממליצים בחום כל מי שמחפש הדרכה איכותית ומלאת ידע.

נעה דולב, כנסת ישראל, מרכז המבקרים

איציק היקר,
בשם קורס הצוערים במשרד החוץ רצינו להודות לך על הסיור שהעברת לנו. ההסברים המלומדים הסיפורים הקטנים אודות ההכרזה, ההיסטוריה המרתקת של העיר גרמו לנו להבין שעלינו לקיים סיורים נוספים בעתיד עם אורחים מהארץ ומחו"ל שיסייעו לנו לתרום להבנה על סיפורה של מדינת ישראל.

טל גת ואלון אונפוס-אסיף, צוערים, חטיבת ההדרכה, משרד החוץ

בשם חברי המשלחת ובשמי, אני מבקשת להודות לך מקרב לב על המפגש מרתק ומהנה איתך, הצלחת בכישרות רב להעביר מסרים היסטוריים וערכיים בצורה יוצאת דופן וייחודית כל כך, למדנו על כך הרבה בסיור איתך ועל כך תודה, ודאי נשוב להיפגש.

עידית ברנט, מנהלת המשלחת, UJC ישראל

בשם כל הארכיונים אני מבקש להודות לך על הרצאתך על הנסיבות המדיניות והצבאיות שהובילו להכרזה על הקמת המדינה, לראשונה שמענו תאור מעניי ומרגש, המקשר בין ההיבט הגיאופוליטי הרחב לבין העם היהודי בעולם ובארץ.

אורי אלגום, יו"ר איגוד הארכיונים בישראל

איציק יקר,
תודה על יום ההשתלמות שקיימת לרכזי התוכנית "להיות אזרח" מבתי הספר התיכוניים במחוז תל אביב, ההרצאה והסיור המרתק על תל אביב הוערה על ידך בצורה מעניינת מקצועית ומאוד ייחודית. הסיפורים שלך ריתקו את כל השומעים ואין לי ספק שהנ"ל תרם רבות למובילי התכנית ודרכם לתלמידי בתי הספר.

אפשר פוייר, מפקחת חינוך חברתי, מחוז תל אביב

ברצונינו להודות לך על הסיור המרתק והמרגש למשלחת הבונדס מארה"ב וקנדה, שהיווה עבורינו מקור לידע וגאווה ( כדברי המשתתפים) הסיור שימש שיעור טוב בהיסטוריה של עמנו, בתולדות הציונות והקמת המדינה, אין ספק שבזכותך הם חוזרים שגרירים טובים יותר לארצנו.

ד"ר אורי כהן, מנהל הבונדס בישראל

זכינו למדריך איציק דרור, רוחב הידע שלו, דבקותו ברעיונות ובתיאורים, כישרון ההבעה שלו, בהתלהבותו ובהזדהותו העזה עם הציונות והמדינה, למרות שחלק מאיתנו עברו בצעירותם או בילדותם את חוויית ההכרזת העצמאות, הייתה זו עבורינו חוויה מעשירה ומרגשת והננו מודים לך על כך.

אהרון מלמד, שופט בדימ. יו"ר המועצה הציונית חיפה.

אנו רוצים להודות לך על הסיור בנווה צדק, תודה על שיתוף הפעולה והאדיבות שהפגנת לאורך כל הדרך בדגש על הסיור עצמו, חוות הדעת והפידבקים שקיבלנו מהעובדים תאמו את תחושתנו כי הסיור עמד בציפיות ואף למעלה מכך.
תודה רבה איציק!

נועה קארו, רכזת רווחה ושכר, אס.ג'י.די הנדסה בע"מ

איציק היקר,
ההדרכה שלך היתה מיוחדת וחיה, הסיור שלנו איתך יזכר בקרב המשתתפות כחוויה מיוחדת במינה, בשם המשתתפות ובשמי, תודה

ג'נין גלי ותמרה חטב, ויצ"ו העולמית

אנו רוצים להודות מקרב לב לאיציק, על הדרכה מלאת רגישות, ידע והומור, הדרכתו רהוטה, הקשובה ומסברת הפנים הפכה את הסיור כולו ותל אביב בפרט למקום משמעותי, חי נושם. הברק בעיניך אינו מובן מאילו, זה תענוג לקבל הדרכה שכולה שגרירות של כבוד להיסטוריה, ידע ורצון טוב. אני שמחה שפתחנו את המפש הראשון של תכנית עלמא לדוברי אנגלית - איתך.
תמר פונו, מרכזת התוכניות באנגלית, עלמא מכללה עברית

דילוג לתוכן